Hakkımızda

Kurumsal

Temelleri 1980 yılında atılan Deniz Torna, 40 yılı aşan yolculuğunda, gelişmenin, değişimin ve kolektif paylaşım ruhundan ödün vermeden devam etmiştir. Zamana karşı yarışıyor ve ucundan tuttuğunuz her işi hep doruk noktaya taşımaya çalışıyoruz. Zaman geliyor hiçte ehil olmadığınız bir iş çıkıveriyor karşınıza...

Herşeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Deniz Torna ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.
"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."
Diğer tornacılardan farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm denizciler ve önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini nasıl başarılı bir şekilde görebiliriz diye inceliyoruz .
"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı denizcinin işlerini aynı anda yürütürken, birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.
"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.


Vizyonumuz

Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. Türkiye’nin en değerli ve en çok tercih edilen sanayi şirketi olmak. Farklılıklar meydana getirerek kalıcı üstünlük sağlamak.


Misyonumuz

Kaliteli yenilikçi ve farklı ürünler yapan, Türk deniz kültürü’nün yanı sıra tüm Dünya’da denizciler ile buluşturup denizcilerin kendini güvende hissedeceği ortamları sunarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen firma ve marka olmak.
Güvenli yüksek kaliteli ve uygun maliyetli gemi projeleri tasarlamak inşa etmek ve tamamlamak. Müşterilerimiz ile anlaştığımız iş programına uymak, tüm bunları gerçekleştirirken Deniz Torna çalışanlarının gelişimine yardımcı olmak.